Çok ucuz fiyatlarla Muş Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Bodrum’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

Muş Bodrum uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Muş Bodrum Uçak Bileti

Muş Bodrum Uçak Bileti

Muhteşem güzellikteki şehir Bodrum, yaz ve kış oldukça yoğun oranda yerli ve yabancı turist akınına uğrar. Bahar ve yaz aylarında yüz binlerce ziyaretçiye kapılarını açan sahil kesimi ile ülkemizin turizm destinasyonları arasında baş sıralarda yer alan şehir, kışında hareketlidir. Birbirinden güzel sahilleri, plajları ve koyları ile deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini çıkarabileceğiniz Bodrum, aynı zamanda antik ve mitolojik değerleri ile de ön plana çıkar. Milattan önce 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu bilinen Bodrum’un antik adı Halikarnassos’tur. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin egemenliği altına giren şehir tarihinde büyük uygarlıkların çekişmelerine sahne oldu. Bugün doğal, kültürel ve tarihi özellikleri ile ülkemizin en güzel noktalarından birini simgeler.

St. John’a bağlı Rodos şövalyeleri tarafından 15 yüzyılda inşa edilen Bodrum Kalesi, şehirde ilk yerleşimin yapıldığı yerdir. Halikarnassos Mausoleion’unun taşları ile inşa edilen yapı, aynı zamanda Bodrum’un en görkemli sembolüdür. Kanuni Sultan Süleyman döneminde Türklerin eline geçen yapının iki girişi ve iç içe geçen üç adet suru vardır. İçinde Uluburun Batığı ile Serçe Limanı Batığının yanı sıra şehrin ilk çağlarına kadar uzanan tarihine tanıklık eden Su Altı Arkeoloji Müzesi de bulunur.  Kalesinin etrafında şekillenen bir eğlence hayatına sahip olan şehir, ülkemiz genelinde yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu noktalardan biridir.

Muş Bodrum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Muş Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.