Çok ucuz fiyatlarla Ordu Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 55 dakikadır.

Ordu Bodrum uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Bodrum Uçak Bileti

Ordu Bodrum Uçak Bileti

Uzun yıllar boyunca Türkiye’de yaz turizminin daimi adresi olan Bodrum, hareketli şehir yaşantısının ve doğanın huzurunu tatmanın karmasını ifade eder. Her yaştan insanın aradığı tüm özelliklere sahip olan ilçe misafirlerini en güzel şekilde ağırlar. Yıl boyunca kalabalık bir nüfusun aktif olduğu şehir yazları daha da yoğunlaşan hareketliliğine nazaran ıssız koyları ve adaları ile beklentileri karşılar. Muğla’nın en popüler ilçesi olan Bodrum, aynı zamanda mitolojik ve kültürel değerleri ile de büyük bir hazinedir.

Şehrin eski dönemlerinde yalnız balıkçıların ve köylülerin hayatlarını sürdürdüğü Gümüşlük, günümüzde yerli ve yabancı gezginler tarafından büyük rağbet gören bir yerleşim haline dönüştü. Adından yine balıkçı kasabası olarak bahsettiren merkez, lezzetli balıkları ile misafirlerinin damaklarını şenlendiren bir aromaya sahiptir. Güneşin doğuşunun ve batışının en keyifli adreslerinden biri olan bölge eşsiz plajları ile de tam bir cazibe merkezidir.

15. yüzyılda Rodos şövalyeleri tarafından kurulan Bodrum Kalesi, Halikarnassos Mausoleion taşları ile inşa edilen bir yapıdır. Ege Denizine karşı muhteşem bir manzara sergileyen Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesine ev sahipliği yapar.

Ordu Bodrum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Ordu Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.