Çok ucuz fiyatlarla Sivas Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Sivas Bodrum uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Bodrum ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Bodrum Uçak Bileti

Sivas Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’de tatil denildiğinde akla ilk gelen bölgeler Akdeniz ve Ege’dir. Yaz boyunca cıvıl cıvıl bir hareketliliğe kapılarını açan bu iki bölge arasında sıklıkla rekabet yaşanır. Ülkemizin her bir noktası ayrı bir cennet olsa da bazı yerlerin havası üzerinden yıllar geçse de değişmez. Buna verilecek en güzel örnek ise Bodrum’dur.

Birbirinden güzel plajları, balıkçı kasabaları, insan ilişkileri, gün batımını izleyebileceğiniz şahane tepeleri ve lezzetli Ege mutfağı ile yaz turizminin nabzını tutan Bodrum aslında tüm bu güzellikleri ile  yıl boyunca hareketlidir.

İlk duvarları Alman Mimar Heinrich Schlegelholt tarafından yapılan Bodrum Kalesi bugün şehrin en görkemli sembolüdür. Ege Denizine karşı muhteşem bir manzaraya sahip olan kale, 15. yüzyılda Rodos Şövalyeleri tarafından Halikarnassos Mausoleion’unun taşları ile inşa edildi. İç içe üç surdan meydana gelen yapının iki girişi bulunur. Yüzyıllar boyunca çeşitli topluluklarının eline geçen yapının duvarlarında İngiliz, Alman, İtalyan ve Fransızlara ait kabartmalar, haçlar ve şövalye armaları göze çarpar.

Sivas Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Sivas Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.