Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

Trabzon Bodrum uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Bodrum ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Bodrum Uçak Bileti

Trabzon Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Bodrum, Muğla’ya bağlıdır. Muhteşem doğası ile dört mevsim boyunca tabiatın en güzel renklerine eşlik eden şehir, aynı zamanda mavi bayraklı ödüllü sahilleri ile yaz turizminin nabzını tutar. Yıl boyunca ülke genelinde en yüksek turist oranına sahip merkezlerden biri olan Bodrum, aynı zamanda antik kentleri, kaleleri, yüzyıllar boyunca taşıdığı mitolojik değerleri ile de muhteşem bir tarihe ev sahipliği yapar.

Bodrum Kalesinin içinde yer alan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, kentte görmeniz gereken yerlerin başında gelir. İki ana bölüme ayrılan yapı birinci bölümünde genellikle milattan önce 9. ve 8. yüzyıla ait eserler, klasik ve Helenistik dönemlere ait heykeller, İlk Tunç Çağı’na ait kaplar ile uzun bir süreci tanıtır. İkinci bölümünde ise Cam Batığı Salonu, İngiliz Kulesi, Türk Hamamı, Alman Kulesi gibi suyun altından çıkarılan eserler tanıtılır.

Trabzon Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Trabzon Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.