Çok ucuz fiyatlarla Van Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Bodrum’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 20 dakikadır.

Van Bodrum uçak bileti al!

Sizde Van’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Bodrum ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Van Bodrum Uçak Bileti

Van Bodrum Uçak Bileti

Hem Ege, hem de Akdeniz’e kıyısı olan Bodrum, yaz turizmi denildiğinde Türkiye’yi dünya genelinde temsil eden gözde merkezlerin başında gelir. Muğla’nın en güzel ilçelerinden olan Bodrum; Ege’nin muhteşem mutfağı, yalın doğası, bakir koyları, uçsuz bucaksız plajları ve ormanları ile tam bir doğa harikasıdır. Varlığının ilk yıllarından itibaren bu özelliklerinden dolayı çeşitli imparatorlukların çekişmelerine sahne olan ilçe, yılın her mevsimi göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Şehrin ününe ün katan Halikarnassos Mausoleion taşları ile inşa edilen Bodrum Kalesi, 15. yüzyılda Rodos Şövalyeleri tarafından yapıldı. Dönemin en gösterişli mimarilerinden biri olan kale, bugün bu özelliğini hala korur. İki adet girişi bulunan kale; iç içe geçen üç surdan ve tarihin farklı dönemlerine ait kulelerden meydana gelir.

Van Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Van Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı