Çok ucuz fiyatlarla Bodrum İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan İzmir’e her gün en az on bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 15 dakikadır.

İzmir otelleri içinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın. Ayrıca İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz.

İzmir Otelleri

İzmir’de yapılacak şeyler

İzmir’e gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de İzmir Gezi Rehberi hazırladık. Ayrıca İzmir uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Bodrum İzmir uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum İzmir bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Bodrum İzmir Uçak Bileti

Bodrum İzmir Uçak Bileti

Türkiye’de tatil denildiği zaman akla ilk gelen şehirlerden biri olan İzmir, Ege Bölgesinde yer alır. Cezbedici güzellikte koylara, burunlara ve plajlara sahip olan kent; özellikle ilçeleri ile bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına uğrar. Mitolojide isminden sıklıkla bahsettiren İzmir, özellikle ülkemizin en gösterişli antik kentleri ile büyük bir tarihe ev sahipliği yapar.

Günümüze kadar yalnızca küçük bir kısmının ortaya çıkarıldığı Efes Antik Kenti, Anadolu’nun en önemli antik kentleri arasındadır. Tarihi ilk çağlara kadar dayanan bölge büyük ölçüde Roma medeniyetinin mirasıdır. Ülkemizin en önemli açık hava müzesi olan bölgede Hititlere dair pek çok kalıntıya rastlansa da, 12 Şehir Devletlerinden İyonlulara ait büyük ölçüde iz vardır. İlk dönemlerinde önemli bir liman kenti olarak görülen Efes, Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar neticesinde günümüzde deniz kıyısına mesafelidir. Tarihsel bir yolculuğa adım atmanıza sağlayan antik kentin her bir notasında asilleri, soyluları, imparatorları ve köleleri görebilirsiniz. UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan Efes Antik Kenti Türkiye’nin en önemli hazinelerinden biridir.

Bodrum İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Bodrum İzmir bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.