Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum'dan Kütahya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Kütahya otelleri de Tatil City'de.. Ucuz tatil arayanlara kampanyalar ile uygun fiyatlı Kütahya uçak bileti web sitemizde!

Kütahya'da yapılacak şeyler

Kütahya'ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kütahya'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kütahya gezi rehberi hazırladık.

Kütahya ucuz uçak bileti

Bodrum Kütahya uçak bileti al!

Sizde Bodrum'dan Kütahya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Kütahya bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya'da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Kütahya Uçak Bileti 300x218 Bodrum Kütahya Uçak Bileti

Bodrum Kütahya Uçak Bileti

Yemyeşil doğası ile beğeni toplayan Kütahya etrafı ormanlarla çevrili bir şehirdir. Doğallık arayanların uğrak adresi olan şehir, aynı zamanda tarihi yapıları ile de hoş bir görüntü çizer. Türkiye'nin önemli termal kaynaklarından biri olan Kütahya aynı zamanda termal turizmin başkentleri arasındadır.

Gediz, Çavdarhisar ve Emet'e giden minibüslerle ulaşım sağlayabileceğiniz Aizanoi Antik Kenti, Kütahya şehir merkezine 58 kilometre uzaklıktadır. Ülkemiz sınırları içinde Roma İmparatorluğunun en önemli kalıntılarından biri olan Aizanoi Antik Kenti, pek çok açıdan Türkiye'nin Efes'i olarak nitelendirilir. Şehrin en karanlık tarihine ışık tutan bir yapı olan antik kent; Zeus Tapınağı, Tiyatro Kompleksi ve Macellumu gibi birçok değere sahiptir. Özellikle Zeus Tapınağının günümüze kadar tüm ihtişamı ile korunarak geldiği görülür. Dünyanın bilinen ve gün yüzüne çıkarılan ilk borsalarından biri olan Macelluma ev sahipliği yapan antik kentin çevresinde nekropoller, manastırlar, agoralar ve su kanalları olmak üzere çok sayıda yapı vardır. Bugün ülkemizin en önemli antik kentlerinden biri olan Aizanoi, Kütahya'nın turizmini canlı tutan noktalardan biridir.

Bodrum Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Bodrum Kütahya bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.