23 Nisan 2008 tarihinde Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli olarak kurulan Anadolu Jet, geniş halk kitlelerine ulaşmayı hedefleyen ülkemizin önemli hava yolu taşımacılığı yapan firmaları arasındadır. THY yolcularına sunulan avantajların daha kısıtlanması ve bunun sonucunda uçak biletinin oldukça hesaplı bir hale gelmesi ile yüksek oranda rağbet gören AnadoluJet ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla cazip fiyatlar sunar. Bursa AnadoluJet ucuz uçak  bileti için en doğru adrestesiniz. Yurt içi ve yurt dışı otellerini, uçak biletlerini, turlarını en uygun fiyatlar üzerinden seyahatseverler ile bir araya getirmeyi amaçlayan TatilCity.Net, yıllardır verdiği hizmet ile turizmde farklı bir kapı aralar.

Gün geçtikçe uçak filosuna ve uçuş ağına bir yenisini daha ekleme hedefinde yol alan firma, ücretsiz ikramlarıyla değerli misafirlerine ayrıcalıklarını her yolculuğunda hissettirir ve böylelikle Anadolu’nun misafirperverliğinden gökyüzünde de taviz vermez.

Bursa AnadoluJet Ucuz Uçak

Bursa AnadoluJet Ucuz Uçak

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul