14 Mart 2001 tarihinde kurulan AtlasGlobal İstanbul merkezli yolcu ve yük taşımacılığı yapan bir hava yolu firmasıdır. İlk adı ile ‘AtlasJet’ olarak bilinen firma iç ve dış hatlarda uyguladığı uçuş kolaylıkları ile tanınır. Tarifeli ve tarifesiz uçuşlarında ruhsatlandırılan firma, özellikle düşük maliyetli hava yolu taşımacılığı ile büyük bir kesim tarafından rağbet görür. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında çeşitli turizm destinasyonlarına sağladığı uçuş ağı ile her geçen gün uçak filosunu da artıran firmanın tüm uçuşlarına web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bursa AtlasGlobal ucuz uçak seçeneği için web sayfamızı ziyaret edebilir, kriterlerinize en uygun uçak biletini ise kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yaz, kış farklı turizm destinasyonları için fırsatlar sunan TatilCity.NET, ekonomik fiyatları ile tüm bütçeye hitap eden çeşitli tatil ve otel seçenekleri sunuyor.

Bursa AtlasGlobal Ucuz Uçak

Bursa AtlasGlobal Ucuz Uçak

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul