İstanbul merkezli olarak kurulan Pegasus Hava Yolları, uyguladığı ‘low cost’ modeli  doğrultusunda yolcularına düşük maliyetli hava yolu modelinin bir örneğini sunar.  Oldukça uygun fiyatlı seyahat imkanı sunması ile beraber ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler de sağlıyor. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkanı sunan hava yolu firması olan Pegasus, bugün hem yurt içi, hem de yurt dışı uçuşlarında sıklıkla tercih edilir. Bursa Pegasus ucuz uçak bileti bulmanın en doğru adresi olan TatilCity.Net üzerinden en uygun uçak biletlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Gün geçtikçe uçuş menzilini geliştiren Pegasus 2019’da; Basra, Batum, Kazablanka, Eindhoven, Manchester, Medine, Resü’l Hayme, Rotterdam, Riyad, Şarika ve Venedik gibi şehirlere uçuş sağlamaya başladı. 2020 itibarıyla ise yurt içinde 35 nokta, yurt dışında ise KKTC dahil 76 nokta olmak üzere toplam 111 noktada uçuş faaliyetine başladı.

Bursa Pegasus Ucuz Uçak

Bursa Pegasus Ucuz Uçak

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul