Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istiyoruz. Ağrı’dan Bursa’ya günlük iki uçuş düzenlenmektedir. Ağrı’dan Bursa’ya uçuş süresi aktarma dahilinde olmakla beraber 20 saat sürmektedir.

Ağrı Bursa uçak bileti al!

Ağrı’dan Bursa’ya seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Bursa uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Bursa uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Bursa Uçak Bileti

Ağrı Bursa Uçak Bileti

Bursa ilimiz hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile dikkat çeken ve senede binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bir ilimiz. Bursa’da gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi şehir ile özdeşleşmiş olan tarihi Ulu Cami’dir. 20 kubbeden meydana gelen  cami Yıldırım Beyazıd tarafından yaptırılmıştır. Bursa Kapalı Çarşı tıpkı İstanbul’daki gibi meşhur ve turistlerin ilgi gösterdiği çarşılardan biridir.

Bursa’da yer alan ve şifalı suyu ile bilinen Eski Kaplıca oldukça eski ve turist çeken bir yer. Tophane’den Bursa’yı kuşbakışı izleyebilirsiniz. Trilye Bursa’nın en meşhur sahil ksabalarından. Uludağ özellikle kış turizmi ve kayak tutkunları için birebir. Ayrıca Uludağ’da otel, restoran ve kafe gibi bölümler de bulunuyor.

Ağrı Bursa Uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, SunExpress, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Bursa uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Ağrı Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.