Çok ucuz fiyatlarla Denizli Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

Denizli Bursa uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Bursa Uçak Bileti

Denizli Bursa Uçak Bileti

Bursa 3 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye’nin pek çok açıdan en gelişmiş şehirlerinden biridir. Yeşil Bursa, tabiat güzelliğinin yanı sıra gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinden oldukça çeşitli tarihi yapılara da ev sahipliği yapıyor. Osman Bey tarafından 1306 yılında kuşatılan ve ardından 1326 yılında Orhan Bey tarafından fethedilen Bursa, Osmanlı Devletinin 1326-1365 yılları arasında ilk başkentliğini yapmıştır. Osmanlı Devleti için tarihte oldukça önemli bir yere sahip olan şehir, o dönemin yapılarını en iyi yansıtan illerin başında gelir.

Yıldırım Beyazıd tarafından 1399 yılında inşa edilen Bursa Ulu Cami ‘Bursa’nın Ayasofya’sı’ olarak nitelendiriliyor. Çok ayaklı cami tasarımının en önemli örneği olan Ulu Camide, 200’e yakın hat levhası ve duvar yazısı bulunuyor. Ahşap oyma ile bezenmiş mimberi de caminin önemli mimari özelliklerinden biridir. Yapı, yalnızca Bursa için değil, ülkemizinde en değerli inanç merkezlerinden biridir.

Dünyanın arastalı 3 köprüsünden biri olan Irgandı Köprüsü, 1442’de yapılmıştır. Bursa’nın en büyük tarihi değerlerinden biri olan köprü, günümüze kadar farklı şekillerde onarımlardan geçirilmiştir. 1949’da son halini alan Irgandı Köprüsü, Bursa’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Denizli Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Denizli Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.