Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Bursa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Elazığ Bursa uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Bursa Uçak Bileti

Elazığ Bursa Uçak Bileti

Halk arasında ‘Yeşil Bursa’ olarak da adlandırılan Bursa, doğası, insanları, havası, huzuru ve düzeni ile ülkemizin sevilen kentlerinden biridir. Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olan kent, doğal güzelliği ile öne çıktığı kadar tarihi ile de oldukça ilgi çekicidir. 1306 yılında Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey tarafından kuşatılan şehir, 1326 yılında ise Orhan Bey tarafından fethedilmiştir. Osmanlı Devletinin ilk başkenti olan Bursa bu açıdan pek çok tarihi unsura ev sahipliği yapıyor.

Ulu Cami, Yeşil Cami ve Yeşil Türbe şehrin önemli tarihi yapıları olmakla beraber inanç turizminin de yaygın olduğu mekanlardır. Türk mimarisi açısından oldukça ilgi çekici olan bu yapılar ülkemizin seçili ibadet merkezlerinden biridir.

Bursa Tarih ve Kültür Yolu üzerinde yer alan Irgandı Köprüsü, dünyanın arastalı 3 özel köprüsünden biridir. Aslen 1442 yılında inşa edilen köprü, meydana gelen depremlerden dolayı oldukça hasar görmüştür. 1949 yılında tekrar inşa edilen köprü günümüzde kentin en ilgi çekici yapıları arasındadır.

Hanları ile bilinen şehirde Koza Han, Pirinç Han, Eski İpek Han ve Geyve Han kente özgü yöresel hediyelik eşyaların satıldığı bölgelerdir.

Elazığ Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Elazığ Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı