Ucuz İzmir Bursa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız İzmir Bursa uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

İzmir Bursa uçak bileti al!

TatilCity.NET İzmir Bursa uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Bursa’ya her gün uçuş yoktur. İzmir’den Bursa’ya uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakika sürer.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Bursa Uçak Bileti

İzmir Bursa Uçak Bileti

Bursa, hemen her mevsimde insanları memnun edebilecek kapasiteye sahip bir şehir. Türiye’nin en ünlü kayak merkezine ev sahipliği yapan Bursa, kış turizmini tercih edenler için en uygun yerlerden. Uludağ’a çıkanlar ayrıca burada yeme, içme tesisleri ve otelde kalma gibi imkanlardan da yararlanıyor. El yapımı incik, boncuk ve takı meraklısı iseniz Türkiye’nin en büyük ikinci kapalı çarşısına uğrayabilirsiniz.

Oylat Kaplıcaları yemyeşil ormanlarla kaplıdır ve rahat bir nefes alabileceğiniz alan sunar. Tarihi köyleri ile manzarası bütünleşen Ulubat Gölü’ne de uğramak isteyebilirsiniz. Trilye, şirin sahil kasabası olarak öne çıkıyor. Kurtuluş Savaşı’nın sona erdiği Mudanya’da ateşkes imzalanan evi görebilirsiniz. Burası müzeye dönüştürüldüğünden ziyaretçi kabul ediliyor. 16. yüzyılın başlarında II. Selim döneminde inşa edilmiş Geruş Sinagogu Sefarad Yahudileri tarafından bizzat yapılmıştır. Özellikle çini ve seramikleri ile ünlü İznik’e de uğrayabilirsiniz. Bursa’nın tarihi simgelerinden olan Ulu Cami ise I. Selim tarafından yaptırılmıştır. Cumalıkızık köyü, Osmanlı döneminin mimari yapısını korumayı başarmış evlerle kaplıdır. Meraklıları mutlaka ziyaret etmeli.

İzmir Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Bursa’ya ya da Bursa’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede bulunan uçuşlar düşük fiyatlı olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Bursa uçak bileti sitemizden kolaylıkla satın alınır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250.00
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250.00
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0.00
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300.00
SEÇİN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

TatilCity.NET sizin için en ucuz İzmir Bursa uçak bileti de bulur.