Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Ankara uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale'den Ankara'ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

Çanakkale Ankara uçak bileti al!

Sizde Çanakkale'den Ankara'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara'da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Ankara Uçak Bileti 300x230 Çanakkale Ankara Uçak Bileti

Çanakkale Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara'nın, Cumhuriyet ve Milli Mücadele Dönemlerinde oldukça önemli bir katkısı vardır. Şehirde bulunan müzeler o dönemi anlamanız açısından oldukça bilgi verici niteliktedir.

Altındağ ilçesinde yer alan Ankara kalesinin yüksekliği 110 metredir. Muhteşem bir Ankara manzarasına sahip olan kalenin içinde epeyi büyük bir yaşam alanı bulunuyor. Alışveriş merkezlerinin, kafelerin ve restoranların yer aldığı kale, aynı zamanda Ankaralıların dinlenme ve eğlence merkezlerinden biri haline gelmiştir. 1073 tarihinde Türklerin eline geçen kalenin pek çok bölümünde hala farklı uygarlıklara ait izlere rastlamak mümkün.

Ankara'nın en işlek noktası olan Kızılay Meydanı, dört mevsim de oldukça kalabalıktır. Yıl içinde çeşitli aktivitelerin yapıldığı meydanda sanatseverler için pek çok alternatif yer alıyor. Orta Doğunun en büyük camileri arasında yer alan Ankara Kocatepe Cami, 20000 kişilik kapasiteye sahiptir. 1987 yılında Turgut Özal önderliğinde ibadete açılan caminin inşaatı yaklaşık 20 yıl boyunca devam etmiştir. Bu özelliği ile de ülkemizde yapımı en uzun süren camiler arasındadır. Hamamönü Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Evi ve en önemlisi Anıtkabir Ankara'da gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı'ndan Ankara'nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara'nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı'ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Çanakkale Ankara uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.