Çanakkale Havaalanı 1995 yılı itibariyle ulusal ve uluslar arası uçuş trafiğine müsait bir şekilde hizmete açılmıştır. Çanakkale tarihi dokusu ve görülmesi gereken yerleri ile bir merkez konumunda olduğundan her sene buraya hem yerli hem de yabancı pek çok turist gelmektedir. Havalimanı ise bu doğrultuda kendisini sürekli olarak geliştirmeye açmıştır. Geniş hizmet kapasitesi ile günümüzde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Web sitemizde ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti de aranır. Çanakkale”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Çanakkale Otelleri

En ucuz fiyatlar, ekonomik fırsatlar ile Çanakkale otelleri web sitemizde. Çanakkale otelleri arasından sizler için ucuz olanları olanları seçtik. Seçimimizi yaparken kaliteden de ödün vermedik. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Çanakkale’de yapılacak şeyler

Çanakkale’ye gitmek, Kurtuluş Savaşının yapıldığı toprakları görmek istiyorsanız “Çanakkale’de Yapılacak Şeyler” size şehirde yapılacaklar konusunda fikir verecektir.  “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de bol detaylı bir Çanakkale Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Çanakkale Havalimanı uçak bileti

TatilCity.NET üzerinden ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti buradan bulunabilir.

Çanakkale Havalimanı uçak bileti

Çanakkale Havalimanı uçak bileti

Yeni apron inşaası 2008 yılında yapılmakla beraber aynı sene yeni terminal binası da yapılmıştır. Bu restorasyon ve genişleme çalışmaları ile birlikte çok daha dinamik ve kullanışlı bir yapıya sahip olmuştur. Bu iyileştirme çalışmaları hem güvenlik anlamında önemli tedbirler alınmasında etkili olmakla beraber hem de modern uçuş hizmeti sunması noktasında da kayda değer kazanımlar elde edilmesini sağlamıştır. Bu yenileme çalışması akabinde 2011 senesinde ARFF inşaatı da tamamlanmıştır. Bu çalışmalar neticesinde Çanakkale Havaalanı çok daha nitelikli bir hale gelmiştir.

Çanakkale Havaalanı Ulaşım

2017 yılında açılmış olan yeni terminal binası sayesinde iç hat ve dış hat uçuş seferlerine müsait olan hava alanı çok daha işlevsellik kazanmıştır. Şehir merkezine yakın bir şekilde konumlanan DHMİ Çanakkale Havaalanı bu sayede ulaşımı da kolay bir hale getirmiştir. Yolcular hem merkezden hem de havaalanından rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedirler.

Çanakkale Havaalanı ucuz uçak bileti

Ulaşım için belediyenin tahsis etmiş olduğu otobüsü kullanabilirsiniz. Bununla birlikte havalimanına ya da uçak şirketlerine bağlı servisleri de kullanmanız mümkün. Otobüs ve servisler ile beraber taksi kullanarak da gitmek istediğiniz her yere hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Çanakkale Havaalanı özellikle kolay ulaşım imkanları ile yolcularını memnun etmektedir. Ayrıca Çanakkale Havaalanı uçuşları için ucuz uçak bileti almak isterseniz firmamız ile irtibata geçebilir ve ekonomik uçak bileti fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Çanakkale Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Çanakkale’den uçmak isteyen yolcular ucuz Çanakkale Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Çanakkale Havaalanı Konumu