Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale'den Iğdır'a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 25 dakikadır.

Iğdır otelleri.. Hem de çok ekonomik fiyatlar ile.. Üstüne bir de çekici tatil fırsatları ile uygun fiyatlı Iğdır uçak bileti web sitemizde!

Iğdır Otelleri

Iğdır'da yapılacak şeyler

Iğdır hakkında çeşitli bilgiler… Iğdır gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Iğdır ucuz uçak bileti

Çanakkale Iğdır uçak bileti al!

Sizde Çanakkale'den Iğdır'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Çanakkale Iğdır ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Iğdır'da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Iğdır Uçak Bileti 300x200

Çanakkale Iğdır Uçak Bileti

Ufak bir yüz ölçümüne sahip olan Iğdır, birçok açıdan günümüze kadar gelişme gösteremeyen bir kent olarak varlığını sürdürdü. Doğal güzellikleri açısından kısır kalan şehir, doğu sınırımız olması sebebiyle stratejik bir öneme sahiptir. Kent aynı zamanda Ermenistan ile sınır şehrimiz olmasından dolayı çok kültürlü bir yapıya da hakim olduğu görülür. Yüzyıllar boyunca Anadolu ve Mezopotamya arasında önemli bir geçişi simgeleyen kent, aynı zamanda bugüne kadar sahip çıktığı tarihi ve kültürel değerleri ile adından bahsettirir.

Karakoyunlu sınırındaki Korhan Yaylasında yer alan Meteor Çukuru, şehir merkezine 42 kilometre uzaklıktadır. 1982 yılında gök taşının düşmesi sonucu oluşan Meteor Çukuru, dünyada eşine oldukça az rastlanmasıyla beraber Arizona'da bulunan Barringer Krateri'nden sonra ikinci sırada gelir. Fazlasıyla merak uyandıran bölge, kentin turizmine yön veren başlıca merkezdir.

Çanakkale Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Iğdır uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.