Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale'den Kastamonu'ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 35 dakikadır.

Çanakkale Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Kastamonu'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu'da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kastamonu Uçak Bileti 300x200 Çanakkale Kastamonu Uçak Bileti

Çanakkale Kastamonu Uçak Bileti

Sahilleri, muhteşem güzellikteki koyları, yemyeşil doğası, lezzeti ve kendine has konakları ile Kastamonu, Batı Karedeniz'in incisidir. Ilgaz Dağı Milli Parkı ve Küre Dağları gibi dünyaca ünlü doğa harikalarına ev sahipliği yapan şehir, özellikle doğa turizmi açısında ülkemizde görülmesi gereken şehir listelerinin başında yer alır.

Karadeniz'in en uzun sahil şeridi olan Cide'de yer alan Gideros Koyu, şehirdeki cennet köşelerden biridir. Antik dönemde korunak yeri ve tersane olarak kullanılan koyun ismi Cenevizlilerden kalmıştır. Yaz turizmi seyahati tercih etmek isteyenlerin mutlaka listesine eklemeleri gereken Gideros Koyu, Türkiye'nin en güzel koyları arasında yerini alır. Oldukça geniş bir sahil şeridine sahip olan Kastamonu'nun bir tarafı deniz, diğer tarafı ise boylu boyunca ormandır. İnebolu, Abana, Çatalzeytin, Bozkurt ve Doğanyurt Batı Karadeniz'in en güzel plajlarına ev sahipliği yapan kasabalardır.

M. Ö. 64 yılına ait olan Pompeipolis Antik Kenti, Taşköprü ilçesinde yer alır. Roma dönemine ait yaşantının yer aldığı antik kent, bölgenin geçmişine ışık tutan önemli bir merkezdir. Pompeipolis Antik Kenti, İzmir Efes Antik Kenti ile eş değer güzelliktedir.

Çanakkale Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı'ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis'in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Çanakkale Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.