Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istiyoruz. Ağrı’dan Çanakkale’ye günlük iki uçuş düzenlenmektedir. Ağrı’dan Çanakkale uçuş süresi aktarma dahilinde olmakla beraber 7 saat sürmektedir.

Ağrı Çanakkale uçak bileti al!

Ağrı’dan Çanakkale’ye seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Çanakkale uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Çanakkale uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Çanakkale Uçak Bileti

Ağrı Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale tarihi ve doğal güzellikleri ile hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine çeken bir yer. Çanakkale’ye seyahatinizde uğramak, gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan ilki hiç kuşkusuz şehitlik. Kurtuluş Savaşı’nda mücadele veren şehitlerimizin mezarlarını ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Onun dışı nda Kordon Boyu’nu uğrayarak manzaranın keyfini çıkara bilirsiniz. Assos ilçesi Çanakale’nin tarihi bakımdan en çok ilgi çeken yerlerinden.

Bozcaada hem yurt içi hem de yurt dışında oldukça popüler. Rum evleri ile dikkat çeken Bozcaada doğal yapısı ve manzarası ile sizleri etkileyecek. Truva Antik Kenti ise Çanakkale’ye gelmişken görmeden gitmemeniz gereken yerlerden.

Ağrı Çanakkale Uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Çanakkale uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Ağrı Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.