Çok ucuz fiyatlarla  Çanakkale Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Isparta’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Çanakkale Isparta uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Isparta Uçak Bileti

Çanakkale Isparta Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde yer alan Isparta, göller yöresinde bulunur. Bu nedenle pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan şehirde turizm açısından keşfedilmesi gereken pek çok yer bulunur. Türkiye’de gül ve lavanta üretimi bakımından birinci sırada yer alan şehir, özellikle lavanta vadileri ile ünlüdür. Keçiborlu ilçesinde yer alan Lavanta Vadisi huzur dolu, sakin bir bölgede bulunur. Mis gibi lavanta kokusunu içinize çekebileceğiniz lavantalar eşliğinde güzel karelerde yakalayabilirsiniz.

Kovada Gölü, şehirdeki en güzel göller listesinde başlarda yerini alır. Eğirdir ilçe sınırları içinde bulunan göl, zengin bitki örtüsü ve barındırdığı hayvan çeşidi ile de önemlidir. Gölün çevresindeki aktif yaşam ile Milli Park statüsüne kavuşan Kovada Gölü, doğal güzelliği ve muhteşem manzarası ile görülmeye değerdir. Eğirdir Gölü, Isparta’nın en büyük ve güzel gölünün olmasının yanı sıra, ülkemizinde 4. tatlı su gölüdür. 14 metre derinliğe sahip olan göl, 50 kilometre uzunluğundadır. Göl içinde bulunan Can Adası ve Yeşil Ada da bölgeye büyüleyici bir güzellik katmıştır. Yarım ada şeklinde bulunan bu kara parçaları, ülkemizde ender rastlanan durumlardan biridir. Eğirdir Gölü çevresinde pek çok spor dalı faaliyetinde bulunabilirsiniz. Bunlar; yüzme, trekking, kamp, karavan turizmi, kuş gözlemciliği, balık avcılığı, rüzgar sörfü ve yamaç paraşütüdür.

Çanakkale Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Çanakkale Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.