Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Çanakkale’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 45 dakikadır.

Eskişehir Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Çanakkale Uçak Bileti

Eskişehir Çanakkale Uçak Bileti

Türkiye’nin tatil yörelerinden biri olan Çanakkale, dört mevsim de oldukça güzel bir seyahat rotası sunar. İki kıtada da toprağı olan kent, doğal güzellikleri ve tarihsel bütünlüğü ile ülkenin en güzel şehirlerinden biridir.

Şehrin en hareketli yerlerinden biri olan Kordon, büyük bir yaşam alanı sunar. Etrafında pek çok restoran, kafe ve bar bulunan Kordon özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça sık tercih edilir.

Çanakkale Kalesinin karşısında yer alan Deniz Müzesi’nde Çanakkale Zaferinin önemli anıları yer alır. Müzenin en önemli eseri ise Nusrat Mayın Gemisidir. Aynı zamanda müzede döneme ait balmumu heykelleri ile anlatılan olaylar serisi de yer alır.

1800’lere ait tarihi binanın içinde bulunan Çanakkale Kent Müzesi, yıllar içinde aslını kaybetmeden birçok defa yenilendi. Şehrin en eski tarihlerinden beri gün yüzüne çıkarılan eserlerin yer aldığı müze, özellikle tarihçiler açısından ilgi ile karşılanır. Kent Müzesinin az ilerisinde bulunan Çanakkale Saat Kulesi, 20 metre yüksekliği ile özellikle geceleri dikkat çekici bir görünüme sahiptir.

Eskişehir Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Eskişehir Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı