Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Çanakkale’ye haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 5 dakikadır.

Hakkari Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Çanakkale Uçak Bileti

Hakkari Çanakkale Uçak Bileti

Yeşilin ve mavinin buluştuğu Çanakkale, Türkiye’de tabiat güzelliğinin doruklarda yaşandığı şehirlerden biridir. Sahip olduğu ilçeleri, koyları ve şelaleleri ile göz kamaştıran kent, aynı zamanda tarihsel değeri ile de Türk Milleti için ayrı bir öneme ev sahipliği yapar.

Ülkemizin en önemli deniz müzelerinin başında gelen Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Savaşından kalan cesaret timsali pek çok mirasa ev sahipliği yapar. Girişte müzenin yapılma hikayesi ve yapıldığı döneme ait eşyalar bulunur. Hediyelik eşya bölümleri, resim ve sergi salonunun yer aldığı müzede en dikkat çekici bölüm ise Nusrat Mayın Gemisine ait replikadır. Balmumu heykelleri ile dönemi yaşatan Çanakkale Deniz Müzesi, şehrin maneviyatını en güzel şekilde sergileyen yerlerden biridir.

Şehrin en hareketli noktasını oluşturan Kordon, oldukça dikkat çekicidir. Etrafında pek çok restoran ve bar bulunan Kordon, özellikle gençlerin günlük yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği yerdir. Caddenin oldukça hareketli olmasından dolayı birçok sergi, konser ve sanatsal aktivitelere de ev sahipliği yapar.

Hakkari Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Hakkari Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı