Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Kastamonu Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Çanakkale Uçak Bileti

Kastamonu Çanakkale Uçak Bileti

Türk ve dünya tarihi bakımından değerli görülen Çanakkale, küçük fakat oldukça şirin bir kenttir. Mitolojide adı sıklıkla geçen şehir, bakir doğası, birbirinden güzel sahilleri ve Ege Bölgesinin samimi insanları ile hoş bir seyahat rotası sunar. Aynı zamanda Çanakkale, sahil kesimi ile Türkiye’nin en gözde yaz turizmi merkezlerinden biridir.

Ayvalık ilçesine bağlı olan Assos, Midilli Adasının karşısında yer alır. Antik bir yerleşim birimi olan Assos, Türkiye’nin en güzide ve dikkat çekici bölgelerinden biridir. Volkanik bir tepenin zirvesine ve yıllar sonra yamaçlarına doğru genişleyen bölge Amerikalı mimar Francis H. Bacon tarafından keşfedildi. Günümüzde hala keşfedilebilecek farklı güzelliklere kapılarını açan bölgeden çıkarılan değerli taşlar ile Athena Tapınağının inşa edildiği bilinir. Aristo’nun 3 yıl boyunca yaşamını sürdürdüğü merkez, felsefe açısından da dünyada önemli bir yer tutar. Muhteşem güzelliğin tanımını sergileyen denizi, Kaz Dağlarından gelen oksijeni, dar ve taşlı sokakları ile Assos yaz ve kış olmak üzere yerli ve yabancı gezginler tarafından yoğun ilgi görür.

Kastamonu Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Kastamonu Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.