Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Kütahya Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Çanakkale Uçak Bileti

Kütahya Çanakkale Uçak Bileti

Birçok uygarlığın hakimiyeti altına giren Çanakkale, tarih boyunca çeşitli kültürlerin karmasına hakim oldu. Ülkemizin manevi değeri en yüksek şehirlerinden olan Çanakkale, tarihsel ve kültürel açıdan oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Mitolojide adı sıklıkla geçen kent, günümüze kadar kendine özgü pek çok hikayeye de konu oldu. Plajları, adaları, koyları ve burunları ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun şekilde yerli ve yabancı turist ağırlar.

Kaz Dağı eteklerinde bulunan Troya Antik Kenti, dünya çapında ün salan önemli birimlerden biridir. 5 Haziran 1988 yılından itibaren UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Troya, Tevfikiye Köyü sınırlarındadır. Homeros’un kaleme aldığı İlyada destanında adı geçen kent, Truva Savaşının meydana geldiği yerdir. 1870 yıllarında gerçekleşen kazı çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan eserler günümüzde Almanya, Rusya ve Türkiye’nin önemli müzelerinde sergilenir.

Alplerden sonra dünya üzerinde en yoğun oksijene sahip olan Kaz Dağları, mitolojide ‘İda Dağları’ olarak geçer. Geniş bir alana sahip olan bölge kara ve deniz iklimine de hakimdir. Eşsiz bir bitki örtüsüne kapılarını açan Kaz Dağları, doğal ve kültürel özellikleri ile oldukça alıcıdır.

Kütahya Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Kütahya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.