Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 35 dakikadır.

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Çanakkale Uçak Bileti

Kahramanmaraş Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemiz adına önemli bir geçmişi her toprağında barındıran Çanakkale, büyük bir tarihsel mirasa ev sahipliği yapar. Trakya kültürünün sıcak kanlı insanları etrafında kendine özgü etnik bir atmosfere kucak açan kent, bunun yanı sıra birbirinden güzel sahilleri ve dağları ile doğal güzelliğin doruklarda olduğu bir coğrafyaya hakimdir.

Dünya çapında en ünlü antik kentler arasına adını yazdıran Troya Antik Kenti, 5 Haziran 1988 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazandı. Kültürel kategori dalında ülkemizin dikkat çekici bölgelerinden biri olan Troya, muhteşem bir doğaya sahip olan Kaz Dağlarının eteklerinde bulunur. İlyada Destanında adı geçen Truva Savaşının yaşandığı yer olan bölgede gerçekleşen kazı alışmaları sonucunda ele geçirilen önemli eserler günümüzde Türkiye, Almanya ve Rusya’da sergilenir. 3000 yıllık tarihin izlerini taşıyan Troya, dokuz katmandan meydana gelir. Farklı çağlarda Milet ve Efes antik kentleri gibi denize oldukça yakın bir konumda yer alan Troya Antik Kenti, Karamenderes Nehrinin taşıdığı alüvyonlar neticesinde günümüzde iç kesimlere daha yakındır.

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.