Çok ucuz fiyatlarla Siirt Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

Siirt Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Samsun Çanakkale Uçak Bileti

Samsun Çanakkale Uçak Bileti

Adaları ile sevimli bir atmosfere ev sahipliği yapan Çanakkale, bahar ve yaz aylarında dünyanın dört bir yanından yoğun miktarda turist çeker. Sahil şeridi ile muhteşem doğal güzelliklere kucak açan kent aynı zamanda milli mücadele ve Cumhuriyet dönemi kalıntıları ile de dikkatleri üzerine çeker. Önemli bir tarihi mirasa ev sahipliği yapan şehir; bugün kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile görkemli bir duruş sergiler.

33.000 hektarlık geniş bir alanı kapsayan Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Çanakkale Boğazının Avrupa yakası kısmındadır. Birleşmiş Milletler tarafından da tanınan bölge, 1973 yılından kuruldu ve kısa bir süre sonra milli park ilan edildi. Topraklarında çeşitli ülkelere ait 250 binden fazla asker mezarının yer bulduğu milli park, bugün kentin manevi duyguları en yoğun noktalarından biridir.

Dünya genelinde ün salan önemli antik kentler arasında başlarda gelen Truva Antik Kenti, 1988 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazandı. Kaz Dağının eteklerinde yer alan bölgede yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından kazı çalışmaları devam etti. Dokuz katmana sahip olduğu bilinen Troya’da 3000 yıllık tarihin izlerini sürebilirsiniz.

Siirt Çanakkale uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır.

Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Siirt Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.