Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Çanakkale ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Çanakkale Uçak Bileti

Şanlıurfa Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemiz genelinde önemli bir tarihsel mirasa sahip olan Çanakkale, İstanbul gibi iki ana karayı birleştiren bir toprak parçasıdır. Maneviyatın her bir noktasında oldukça yoğun yaşandığı görülen kent, özellikle müzeleri ile bu ruhu ziyaretçilerine yaşatır.

Tarihsel ve kültürel özelliklerinin yoğunluğu kadar doğal güzelliği ile de dillere destan olan Çanakkale; cıvıl cıvıl ilçeleri, plajları ve koyları ile misafirlerini her açıdan memnun etmeyi başarır. Ülkemiz genelinde en çok ada sayısına sahip kentlerden olan Çanakkale aynı zamanda bir doğa harikası olması itibarıyla yaz turizminin nabzını tutar.

Çanakkale Boğazının girişinde yer alan Bozcaada, Türkiye’nin en büyük üçüncü adasıdır. Ana kara ile 6 kilometre mesafesi bulunan ada, tarih boyunca Yunanlılar tarafından üs olarak kullanılmasının yanı sıra Persler, Romalılar ve Bizanslılar tarafından da önemli bir merkez olarak tercih edildi. Muhteşem plajlara sahip Bozcaada, özellikle yaz aylarında şehri ziyaret ediyorsanız mutlaka görmeniz gerekenler listesinde olmalı.

Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Şanlıurfa Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.