Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Trabzon Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Çanakkale ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Çanakkale Uçak Bileti

Trabzon Çanakkale Uçak Bileti

Birçok uygarlığın geçiş noktalarından biri olan Çanakkale, bugün dünya üzerinde yer alan önemli şehirlerden biridir. Asırlar boyunca birçok medeniyetin izlerini üzerinde taşıyan kent, aynı zamanda cumhuriyet döneminin başrol oyuncularından biridir. Günümüzde harika bir tarihsel serüvene kapılarını açan Çanakkale, aynı zamanda büyüleyici doğal güzellikleri ile de yaz turizminin nabzını tutmayı başarır.

Ege Denizi’nin incisi olan Bozcaada, ülkemizin en büyük üçüncü adasıdır. Bugün her bir sokağında ayrı kültüre, dine ve ananelere sahip çeşitli uygarlıkların izlerini taşıyan ada, özellikle Troya Savaşında Yunanlılar tarafından üs olarak kullanılması ile dünya genelinde adını duyurdu. Uzun yıllar boyunca Pers, Roma ve Bizans egemenliği altında kalan Bozcaada, aynı zamanda şarap üretimi ile de ünlüdür. Muhteşem berraklıktaki koyları, kumlu plajları ile yaz aylarında doluluk oranına ulaşan adayı gezmekten keyif alacaksınız.

Trabzon Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Trabzon Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.