Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Denizli’ye her gün en az bir bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 4 saat, 55 dakikadır.

Balıkesir Denizli uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Denizli‘ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Denizli Uçak Bileti

Balıkesir Denizli Uçak Bileti

Denizli ülkemizin turizme en elverişli şehirleri arasındadır. Türkiye’nin birçok tanıtım filmine konu olan şehir, doğal güzelliklerin yanı sıra kültürel tarihi ile de oldukça ilgi çekicidir. Şehir merkezinde Anadolu Selçukluları tarafından ilk yerleşim yeri olarak inşa edilen Kaleiçi, tarihi yapısı ile gezilmesi gereken yerler arasındadır. Kaleiçi’nin sokakların da yöresel işlerle uğraşan bakır ve demir döven pek çok ustaya rastlayabilirsiniz. Kaleiçi’nin oldukça yakınında bulunan Atatürk ve Etnografya Müzesi’nin tarihi 1931 yılına dayanır. Atatürk’ün 1931’de Denizli ziyareti sırasında konakladığı ev günümüzde Atatürk ve Etnografya Müzesi olarak hizmet veriyor.

Pamukkale Travertenleri dünyanın en güzel yerlerinden biridir. Pamukkale, birçok kişinin şifa bulmak için gittiği kaplıcaları ve akan sularından kalma karbonat mineralli terasları ile oldukça dikkat çekicidir. Yıl içinde yerli ve yabancı on binlerce turist çeken Pamukkale Travertenleri, Denizli’nin turizminin kalkınması için oldukça önemli yer kaplar. Travertenlerin hemen yanında bulunan Hierapolis Antik Kenti, UNESCO Dünya Miraz Listesi’nde yer alır. Hierapolis’te antik çağda hayvan gösterilerinin düzenlendiği ve gladyatörlerin dövüştüğü bilinir.

Balıkesir Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Balıkesir Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.