Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Denizli’ye az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

Çanakkale Denizli uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Denizli Uçak Bileti

Çanakkale Denizli Uçak Bileti

Coğrafi konumu sebebi ile bir kısmı Ege’de, bir kısmı ise Akdeniz’de bulunan Denizli, ülkemizin yurt dışına açılan ender şehirlerinden biridir. Lokasyonu nedeni ile hem şehir merkezinde, hem de çevresinde pek çok güzellik barındıran Denizli, Türkiye’de görülmesi gereken şehirler arasındadır.

Denizli şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Pamukkale Travertenleri, termal su kaynaklarının gün yüzüne çıkması ve kimyasal tepkimeye girerek, kalsiyum karbonat çökeltisi oluşturması sonucu meydana gelmiştir. Travertenler, ülkemizin turizmine yön veren doğal oluşumlar arasında bulunur. Bölgede aynı zamanda yamaç paraşütü yapmak içinde alan bulunuyor.

İnceğiz Kanyonu, Kale ilçesinde yer alır. ‘Arapapıştı’ adı ile de bilinen bölge, yüksek vadiler arasında bulunan derin bir alanı kapsar. Bağbaşı Yaylası, teleferik ile Denizli manzarasına karşı panoramik bir manzara sunan tepede yer alır. Özellikle ışık denizini andıran şehrin akşam görüntüsü göz alıcıdır.

Tatlı su gölü olan Işıklı Göl, Akdağ Gölü olarak da bilinir. Derinlik seviyesi 7 metre olan olan göl, pek çok kuş türüne de ev sahipliği yapması ile ünlüdür. Doğa ve fotoğraf çekmeyi sevenler için oldukça enteresan karelerin yakalanabileceği Işıklı Göl, şehirde görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus ucuz uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Çanakkale Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.