Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Kütahya Denizli uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Denizli Uçak Bileti

Kütahya Denizli Uçak Bileti

Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen şehirlerinden biri olan Denizli hem tarihsel, hem de kültürel olarak oldukça ilgi çekici kentlerden biridir. Pamukkale Travertenleri ile dünya çapında büyük bir üne sahip olan kent, dört mevsim boyunca da yoğun bir turist kapasitesine sahiptir. Oldukça eski çağlara kadar dayanan tarihi ile dikkatleri üzerine çeken Denizli; antik kentleri, manastırları, camileri, ören yerleri ve kiliseleri ile de göz kamaştırır.

Türkiye’nin en büyük turizm sembollerinden biri olan Pamukkale Travertenleri, Menderes Nehri Vadisinde yer alır. 1988 yılından itibaren UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan travertenler, 35 dereceden 100 dereceye kadar değişik sıcaklıklarda termal suya sahiptir. 17 adet su kaynağı olan bölge oksijenle temas etmesi sonucu kalsiyum hidrokarbonat açısından zengindir. Travertenlerin yakınında konaklamak amacı ile çeşitli alternatifler vardır.

Bağbaşı Kent Ormanı, 1984 yılında kuruldu. Şehir merkezine 2 kilometre uzaklıkta olan bölge 129 hektarlık geniş bir alana sahiptir. Fıstık çamı, kızıl çam, sedir ve selvi ağaçlarının yetişme alanı olan ormanın en yüksek noktası 1400 metreyi bulur.

Kütahya Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Kütahya Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.