Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman'dan Elazığ'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 25 dakikadır.

Ucuz değil çok ucuzuz. Ekonomik fiyatlar ile Elazığ otelleri WEB sitemizde yer alıyor. Ucuz tatil fırsatları ile uygun fiyatlı Elazığ uçak bileti için bizi takip edin!

Elazığ Otelleri

Elazığ'da yapılacak şeyler

Elazığ'a gitmek istiyor ama bu güzel şehri tanımıyorsunuz. İşte tam da bu yüzden Elazığ gezilecek yerler almanağı hazırladık.

tatil city

Elazığ ucuz uçak bileti

Dalaman Elazığ uçak bileti al!

Sizde Dalaman'dan Elazığ'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ'da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Elazığ Uçak Bileti

Dalaman Elazığ Uçak Bileti

Tarihi oldukça eskilere dayanan Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Antik dönemlerden kalan Harput Kalesinin eteklerine kurulu olan şehir; şelaleleri, gölleri, dağları ve yemyeşil piknik alanları ile tabiat güzelliğine dair pek çok içeriğe sahiptir. Kaplıca kaynakları ile de adından söz ettiren Elazığ, aynı zamanda Türkiye'nin önemli termal turizm merkezlerinden biridir.

Güney kısmında Hazarbaba Dağının yanında yer alan Hazar Gölü, Elazığ şehir merkezine 26 kilometre uzaklıktadır. Kentin en dikkat çekici doğal güzellikleri arasında bulunan bölge, tektonik bir göldür. Yüksek dağlar arasında muhteşem güzelliği ile ziyaretçileri karşılayan göl, şehrin hem ekonomik hem de turizm amacı ile yararlandığı bir bölgedir.

Keban Barajının kurulumundan sonra oluşan Çırçır Şelalesi dünyanın en genç doğal oluşumlu şelalesidir. Elazığ şehir merkezine 76 kilometre uzaklıkta yer alan Keban ilçesinde bulunan bölge, doğa ile baş başa kalabileceğiniz şehrin gizli cenneti olarak bilinir. Alabalık tesisi ile ünlü olan şelale, özellikle yaz aylarında huzur veren mis havası ile kısa tatillerin kaçış noktasıdır.

Dalaman Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla'nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı'nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı'nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye'ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Dalaman Elazığ uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.