TatilCity.NET Adana Dalaman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Muğla’ya pek çok uçuş yapılmaktadır. Muğla da hem Dalaman Havalimanı hem de Bodrum Havalimanı bulunmaktadır. İstanbul’dan Muğla’ya uçuş süresi yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Adana Dalaman uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Muğla ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz Adana Dalaman uçak bileti buradan alınabilir. Ucuz uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Adana Dalaman Uçak Bileti

Adana Dalaman Uçak Bileti

Muğla, konumu gereği tatil beldelerine çok yakın bir şehir. O nedenle hemen her yazlıkçının uğrak noktasıdır. Ancak Muğla’nın da kendi içerisinde gezip görülmesi gereken yerleri mevcut. Örneğin Kavaklıdere. Doğal su kaynakları ve yemyeşil bitki örtüsü ile adeta doğa ile buluşturuyor. Tarihi açıdan büyük bir öneme sahip Datça’da yine Muğla içerisinde yer alıyor. Apollon ve Venüs tapınaklarını ziyaret etmek isteyenler buraya uğrayabilir.

Adana Dalaman uçak bileti çok ucuz fiyatlarla…

Ula’da Kleopatra Plajı bulunuyor. Burası serinlemek isteyenler için birebir. Burada Turnalı, Akbük, Gelibolu, Akyaka gibi koyları ziyaret edebilirsiniz. Ortaca ise nesli tükenmekte olan Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Dalaman, kuş cenneti, av ve yayla turizmi için en ideal yer.

Adana Dalaman uçak bileti fiyatları

Muğla’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Muğla’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Muğla’ya ya da Muğla’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Muğla uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için Muğla (Bodrum) Havalimanı transfer bilgileri

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için Muğla (Dalaman) Havalimanı transfer bilgileri

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Adana Dalaman Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.