Çok ucuz fiyatlarla Artvin Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Dalaman’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat, 35 dakikadır.

Artvin Dalaman uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Dalaman‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Dalaman Uçak Bileti

Artvin Dalaman Uçak Bileti

Türkiye’nin birbirinden güzel koyları, yeşil doğası ve inanılmaz deniz manzaraları ile dikkat çeken Muğla, Dalaman, ülkemizin turizm anlamında ileri gelen ilçelerinden biridir.

Kapıdağı Yarımadası Batı Akdeniz Bölgesi’nin en büyük ikinci yarımadasıdır. Sarsalı ve Hurmalı koyları arasında yer alır. Birbirinden güzel koyları bulunan Kapıdağı, özellikle yaz turizmi için oldukça keyiflidir. Dalaman ilçe merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Hippokome, tepe üzerinde kurulmuş antik bir şehirdir. Bu antik kentte Roma ve Bizanslılara ait kalıntılar vardır. Likya dönemine ait kaya mezarları ile meşhur Oktapolis Antik Kenti bir başka gezi mekanı arasında yer alır.

229 kilometre uzunluğa sahip Dalaman Çayı’nın tarihteki adı İndos’tur. Bu çay Marmaris ve Fethiye arasında yer alır. Yöresel çok sayıda eşya bulabileceğiniz ve yöre halkı tarafından hazırlanan pek çok lezzeti tadabileceğiniz Dalaman Pazarı, sıcacık dokusu ile görülmeye değer. Likyalılar döneminden kalan tarihi kalıntıların üzerine kurulu Kleopatra Hamamı ise oldukça güzel manzarası ile büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Burada dalış yapabilir ve eski dönemlere ait çok sayıda kalıntılara şahit olabilirsiniz.

Artvin Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Artvin Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.