Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Muğla Dalaman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Bingöl Dalaman uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Dalaman Uçak Bileti

Bingöl Dalaman Uçak Bileti

Dalaman, el değmemiş koyları, eşsiz güzellikteki ormanları ve göz dolduran yapısı ile Muğla‘ya bağlı ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biridir. Kapıdağı Yarımadası, Sarsala ve Hurmalı koyları arasında kalan bölgedir. Tarihin ve doğanın iç içe geçtiği Kapıdağı Yarımadası, Batı Akdeniz Bölgesindeki en büyük ikinci yarımada olma özelliğine sahiptir. Muazzam güzellikteki koyları ve adaları ile yarımada gezginlerin ilk duraklarından biridir. Bir tepe üzerinde kurulmuş olan Hippokome Antik Kenti, Dalaman şehir merkezine 30 kilometre mesafededir. Hippokome Antik Kentinin günümüze kadar ulaşan kalıntıları Roma ve Bizans döneminden kalma olduğunu gösterir. Üç büyük kaya mezarı ile çevrelenen antik kent oldukça görkemli bir yapıya sahiptir. Oktapolis Antik Kenti’de Dalaman’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayı, Fethiye ve Marmaris arasında bulunur. Dar ve fazlasıyla derin bir vadi içinde akan çay, rafting sporu için elverişlidir. Türkiye’nin en güzel koylarından biri olan Ekinci Koyu, yalnız yaz tatilini seven yüzücüler için değil; dört mevsim de harika manzarası ile görülmesi gereken yerler arasında listenin başlarındadır.

Bingöl Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bingöl Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.