Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Dalaman’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Gaziantep Dalaman uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Türkiye’nin deniz, kum, güneş üçgenine ev sahipliği yapan Dalaman, özellikle bahar ve yaz aylarında doluluk oranının en yoğun olduğu şehirlerden biridir. Muğla iline bağlı olan Dalaman, bulunduğu konum itibarıyla farklı çağlara tanıklık eden birbirinden özel antik kentlere de ev sahipliği yapar. İlçe, tabiat güzelliğinin yanı sıra tarihsel bütünlüğü ile de oldukça ilgi çekicidir.

Dalaman’ın en gözde koylarından olan Sarsala ve Hurmalı koyları arasında bulunan bölgede yer alan Kapıdağı Yarımadası, turizm açısından en yoğun noktalardan biridir. Kapıdağı, Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadasıdır. Tarihseverlerin uğrak noktalarından biri olan doğa harikası bölge, heybetli yüksek tepeler ve farklı dönemlere ait tarihi kalıntılar ile çevrilidir. Çok sayıda ada, burun ve koylardan meydana gelen yarımada, oldukça ilgi çekicidir.

Karyalıların önemli bir merkezi olan Hippokome Antik Kenti, eski Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamını taşıması ile bilinir. Birbirinden değerli 3 büyük kaya mezarı ile çevrili olan bölge, Dalaman şehir merkezine 30 kilometre mesafede yer alır. Antik kent, Bizanslılar ve Romalılardan kalma önemli kalıntılara ev sahipliği yapar.

Gaziantep Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı