Çok ucuz fiyatlarla Hatay Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Dalaman’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Hatay Dalaman uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Dalaman Uçak Bileti

Hatay Dalaman Uçak Bileti

Muğla’ya bağlı olan Dalaman, Türkiye’nin yaz turizmi adreslerinden biridir. Köklü bir tarihe sahne olan ilçe, geçmişi neticesinde pek çok uygarlığa ait antik kentler ile çevrilidir. Doğal bir güzelliğe kucak açan şehir, kültürel açıdan da bir o kadar geniş yelpazeye sahiptir.

Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olan Kapıdağı Yarımadası, Sarsala ve Hurmalı Koyları arasında bulunur. Tarih ve doğaseverlerin şehirdeki ilk duraklarından biri olan Kapıdağı’nın etrafı yüksek tepeler ve farklı çağların izlerini yansıtan kalıntılar ile çevrilidir. Burun, koy, ada ile örülü olan bu tabiat güzelliği her mevsim doğanın en güzel renklerini taşır.

Bölgedeki antik kentlerin en önemlileri arasında bulunan Hippokome, Eski Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamına gelir. Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre mesafede bulunan Çöğmen mevkinde yer alan Hippokome Antik Kentinin etrafı üç büyük kaya mezarı ile çevrilidir. Günümüze kadar çeşitli uygarlıkları ağırlayan antik kent, özellikle Roma ve Bizans döneminin gündelik yaşamda kullandığı pek çok kalıntıya sahiptir.

Hatay Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hatay Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı