Çok ucuz fiyatlarla Kars Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Kars Dalaman uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Kars Dalaman Uçak Bileti

Kars Dalaman Uçak Bileti

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Dalaman, tarih ve tabiat güzelliğinin harmanlandığı güzide merkezler arasında kendini gösterir. Özellikle bahar ve yaz mevsimlerinde doğanın en güzel hazinelerine kucak açan Dalaman, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktalarından biridir.

Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olan Kapıdağı Yarımadası, şehrin en muazzam koyları olan Hurmalı ve Sarsala arasında bulunur. Tarihi oldukça eskilere dayanan bölge, antik çağlarda önemli uygarlıkların mesken yeri olarak adından bahsettirir. Günümüzde bölgede gerçekleştirilen arkeolojik çalışmalar neticesinde önemli bulguların ele geçirildiği Kapıdağı Yarımadası gizli burunları, muhteşem koyları ve nefes kesici güzellikteki adaları ile Dalaman’ın en gözde bölgesidir.

229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayının antik dönemlerde ismi ‘İndos’ olarak geçer. Yüksek tepelerdeki Göktepe ve Yaylacık kollarının buluşması ile meydana gelen çay, upuzun bir arazi üzerinde dar ve derin bir vadi şeklindedir. Türkiye’nin en önemli rafting bölgeleri arasında olan Dalaman Çayı, yılın on iki ayı boyunca da macereseverlerin şehirdeki ilk durağıdır.

Kars Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca,

Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kars Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.