Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

Kocaeli Dalaman uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Dalaman Uçak Bileti

Kocaeli Dalaman Uçak Bileti

Doğa harikası olan Dalaman, dört bir köşesi yemyeşil ormanlar ve muazzam güzellikteki koylar ile çevrilidir. Türkiye’nin en güzel sahillerine kapılarını açan şehir bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistler ile dolup taşar. Doğal güzelliğinin yanı sıra köklü bir geçmişe sahne olan Dalaman, aynı zamanda tarihsel bir yolculuk için de idealdir.

Eski Karya dilinde At Şehri anlamı taşıyan Hippokome Antik Kenti, Dalaman şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Çöğmen Köyündeki İt Asarı mahallesinde yer alan bölge Roma ve Bizans döneminden kalma değerli kalıntılar ile ilgi çekicidir. 3 büyük kaya mezarı ile çevrelenen antik kent, şehrin turizmine canlılık kazandıran önemli bir merkezdir.

Tarih boyunca Likyalıların önemli bir yerleşim merkezi olan Dalaman; gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde bulunan tarihi ve kültürel kalıntıları ile önemli bir yere sahiptir. Şehrin masmavi denizi arasında yer alan Kleopatra Hamamı, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar ulaşan ender güzellikler arasındadır. Çeşitli uygarlıkların izlerini taşıyan bölge tarihsel, kültürel ve doğal güzelliğin iç içe geçtiği yerdir.

Kocaeli Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.