Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Uşak uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman'dan Uşak'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Dalaman Uşak uçak bileti al!

Sizde Dalaman'dan Uşak'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak'da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Uşak Uçak Bileti 1 300x158 Dalaman Uşak Uçak Bileti

Dalaman Uşak Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Uşak, ülkemizin termal kaynaklar bakımında zengin olan topraklarına hakimdir. Bu özelliği ile Türkiye'nin önemli termal merkezilerinden biri olan Uşak, yıl içinde yüksek oranda bir turizm kapasitesine kollarını açar. Tarihin pek çok döneminde aktif bir yaşamın olduğu kent, coğrafi konumundan dolayı pek çok uygarlık tarafından gözde bir merkez olarak nitelendirildi. Günümüzde tarihsel ve kültürel olarak ayrı bir öneme sahip olan Uşak etrafındaki doğal güzellikler ile de artı bir değer kazanır.

Dünyanın en büyük ve derin ikinci kanyonu olma özelliğine sahip olan Ulubey Kanyonu, Ulubey ilçesinde yer alır. Etrafında yer alan irili ve ufaklı yüzlerce kanyonun birleşiminden meydana gelen bölge, tam bir doğa harikasıdır. 45 kilometre uzunluğa sahip olan kanyon, Ulubey ve Banaz Çayı boyunca devam eder. Uşak şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta olan Ulubey Kanyonu; balonla gezinti, kaya tırmanışı, sal sporları ve trekking için oldukça idealdir. Ülkemizin en güzel kamp alanlarından biri olan kanyon, doğa tutkunlarının şehirdeki vazgeçilmezidir.

Dalaman Uşak uçak bileti fiyatları

Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Uşak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla'nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı'nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı'nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye'ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006'dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı'ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye'de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı'na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı'na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, Uşak Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Dalaman Uşak uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.