Çok ucuz fiyatlarla Denizli Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli'den Elazığ'a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 45 dakikadır.

Denizli Elazığ uçak bileti al!

Sizde Denizli'den Elazığ'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ'da nerelere gidebiliriz?

Denizli Elazığ Uçak Bileti 300x225 Denizli Elazığ Uçak Bileti

Denizli Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat Bölümünde bulunan Elazığ, bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Doğal güzellikleri kadar, tarihi dokusu ile de ilgi çeken şehir, ülkemizde görmek isteyebileceğiniz kentler arasındadır.

Büyük kayalıkların arasına kurulmuş olan Meryem Ana Kilisesi, Harput Kalesinin doğusunda yer alır. Anadolu'nun en eski mabetlerinden biri olan yapı, halk arasında Kızıl Kilise, Yakubi Kilisesi ve Süryani Kilisesi olarak da bilinir. M.S. 179 yıllarında inşa edilen eser, çevredeki putperestler tarafından putların korunduğu ve saklandığı merkez olarak yapılmış, ardından Yakubi Hristiyanlarının burayı kendi inançları doğrultusunda kiliseye çevirdikleri bilinir. Farklı dinlere sahip kitleler tarafından, çeşitli amaçlarla kullanılan Meryem Ana Kilisesi, içinde ve etrafında birçok medeniyete ait izler taşır.

Türkiye'nin ikinci büyük suni gölü olan Keban Barajı, Elazığ'ın Keban ilçesinde yer alır. 1975 yılında inşa edilen baraj, Fırat Nehri üzerinde bulunur. Bölgenin elektrik enerjisi üretimi için kullanılan alan aynı zamanda turizm amaçlı olarak da gezilecek yerlerden biridir.  Elazığ şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta yer alan Hazar Gölü, Elazığ-Diyarbakır kara yolu üzerinde bulunan tektonik bir göldür. Derinliği 250 metreye kadar ulaşan göl, güzel manzarası ile şehrin huzur noktalarından biridir.

Denizli Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Denizli Elazığ uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.