Çok ucuz fiyatlarla  Denizli Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli‘den Kastamonu‘ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

Denizli Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Kastamonu‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu'da nerelere gidebiliriz?

Denizli Kastamonu Uçak Bileti 300x199 Denizli Kastamonu Uçak Bileti

Denizli Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Kastamonu, ülkemizdeki en köklü tarihe sahip yerleşim yerlerinden biridir. Kastamonu binlerce yıl öncesine dayanan tarihi ile farklı uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıkların şehirde bıraktığı eserler ise oldukça merak uyandırıcıdır. Aynı zamanda Batı Karedeniz'in muhteşem doğasına sahip şehrin, bir tarafı yemyeşil ormanlar ile çevriliyken diğer tarafı ise boydan boya denizdir. Muhteşem manzaralara, kanyonlara, koylara ve ormanlara tanık olabileceğiniz Kastamonu, ülkemizde görülmeye değer şehirler arasındadır.

Kastamonu konakları, ülkemizdeki sivil mimari özelliğini en güzel şekilde yansıtan yapılardır. Anadolu insanının yaşam koşulları doğrultusunda tasarlanan konaklar, bir diğer evin manzarasına engel olmadan inşa edilmeye çalışılmıştır. Şehrin en samimi yanını görebileceğiniz Kastamonu konakları, gezinizin olmazsa olmazıdır.

Pınarbaşı'na 26 kilometre uzaklıkta yer alan Valla Kanyonu, şehrin doğal güzelliğinin bütünleştiği yerlerden biridir. Türkiye'nin en adrenalin dolu ve geçilmesi en zor kanyonlardan biri olan Valla Kanyonu, doğa ve macerasever gezginlerin uğrak noktalarından biridir. Yıl içinde yerli ve yabancı çok sayıda turist çeken bölge, dört mevsim boyunca ziyaretçileri ağırlamaya hazır.

Denizli Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı'ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis'in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Denizli Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.