Çok ucuz fiyatlarla  Denizli Samsun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli'den Samsun'a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Denizli Samsun uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Samsun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun'da nerelere gidebiliriz?

Denizli Samsun Uçak Bileti 300x225 Denizli Samsun Uçak Bileti

Denizli Samsun Uçak Bileti

Sanayi, ticaret ve sağlık anlamında Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş kentlerinden biri olan Samsun, gezilmesi gereken yerler bakımından da oldukça geniştir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra özellikle Atatürk ve kurmaylarının Cumhuriyet döneminin ilk yıllarına tanıklık eden şehir, ülkemiz için oldukça önemli bir yer kaplıyor. MÖ. 750-760 yıllarında Miletoslular tarafından ilk olarak ‘Amisos' ismi ile kurulan şehir, tarihi boyunca pek çok uygarlığın hüküm sürdüğü noktalardan biridir.

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan Kızılırmak Deltası, bölgenin doğal güzelliklerinden biridir. Türkiye'nin en büyük deltalarından biri olan Kızılırmak Deltası, parça parça bulunan gölcüklerden ve bataklıklardan meydana geliyor. Biyoçeşitlilik bakımından ülkemizin ender noktalarından biri olan bölge, aynı zamanda nesli tükenmekte olan boz ördek, bataklık kırlangıcı, karaleylek ve turna gibi kuşlarında üreme alanlarından biridir. Yaban atların da yaşam alanı olan bölge özellikler doğaseverler için oldukça ilgi çekicidir.

Amazon savaşçıları olarak bilinen kadınların bir dönem yaşadıkları Samsun Amazon Köyü ve Amazon Adası, kentin turizme açık alanlarından biridir. Savaşçı kadın kabilelerinin bal mumu heykellerinin bulunduğu alan, Amazon Tepesine konumlandırılmıştır.

Denizli Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Denizli Samsun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.