Çok ucuz fiyatlarla Bursa Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Denizli’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Bursa Denizli uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Denizli Uçak Bileti

Bursa Denizli Uçak Bileti

Ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında oldukça sık olarak da yer verilen Denizli, özellikle son yıllarda turizm destinasyon bölgesi olarak adını duyurmuştur. Denizli şehir merkezinde yer alan Tarihi Kaleiçi Çarşısı, Anadolu Selçukluları döneminde bölgenin ilk yerleşim yeridir. Kaleiçi Çarşısında günümüzde yöresel işlerle uğraşan çok sayıda esnafla karşılaşabilirsiniz. Sokakların dokusu, evler ve dükkanlar eski mimarisini hala muhafaza ediyor.

Denizli’de pek çok tabiat şekilleri UNESCO tarafından korunuyor. Kaklık Mağarası ve Yüzme Havuzu, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde olan bölgelerden biridir. Mağaranın ağzı geniş olduğundan zihinde canlanan zifiri karanlık mağaralardan değil. Denizli’nin küçük bir Traverten görünümüne sahip Kaklık Mağarasının içinde kükürt bulunduruyor. Oldukça fantastik bir görüntüye sahip olan mağaranın içinden ise şifalı bir su akıyor. Hem sağlık hem de kültürel turizmde adını duyurmuş olan Kaklık Mağarası şehirde görülmesi gereken yerler arasındadır.

Denizli şehir merkezine 10 dakika mesafede olan Laodikeia Antik Kenti, ülkemizdeki en görkemli antik kentlerden biridir. Birçok özelliğe sahip olan bu eser, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alıyor. Antik Kentin içinde hamam, Latrina Anıtsal Cadde, Nekropol, tapınak, anıtsal giriş kapısı, tiyatro ve agora yer alır.

Bursa Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Bursa Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.