Çok ucuz fiyatlarla Denizli Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Erzurum’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Denizli Erzurum uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Erzurum Uçak Bileti

Denizli Erzurum Uçak Bileti

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve gelişmiş şehridir. İnanç turizmi açısından oldukça yoğun bir potansiyele sahip olan Erzurum, tarihi güzelliği ve tabiatı ile de ilgi çekicidir. Şehrin en büyük özelliklerinden biri ise, Palandöken sayesinde kış sporlarına oldukça elverişli olmasıdır. Palandöken’in eteklerine kurulu olan kentin dört bir yanı tarih ile çevrilidir.

Aziziye Tabyası ve Nene Hatun Kabri, 1877 ve 1878 yılları arasında Osmanlı Rus savaşlarına önlem almak üzere yapılmıştır. Tabya, Osmanlı için büyük önem taşır. Rusların Doğu Anadolu’ya yaptıkları istila ve baskınlara karşı gelmek için bölgenin en yüksek tepelerine 22 adet inşa edilen tabya, şehrin en önemli tarihi zenginlikleri arasındadır. Tabyaların arasında en önemlileri ise Aziziye ve Mecidiye Tabyalarıdır. Aziziye Tabyası Rus ordusunun, Osmanlı ordusuna üstün geldiği ve Osmanlının geri çekildiği anda, Erzurum halkının Osmanlı ordusuna destek vererek Rusları bozguna uğrattığı noktadır.

2011 ‘de Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Palandöken, dünyada kış turizminin en yoğun yaşandığı bölgelerden biridir. New York Times Gazetesi tarafından Palandöken, dünyadaki en iyi 18. kar pisti seçilmiştir.

Denizli Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Denizli Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.