Çok ucuz fiyatlarla  Elazığ Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ‘dan Denizli‘ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Elazığ Denizli uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Denizli‘ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli nerelere gidebiliriz?

Elazığ Denizli Uçak Bileti

Elazığ Denizli Uçak Bileti

Gezilmesi gereken yerler bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Denizli, ülkemizin yurt dışına açılan kapılarından biridir. Doğal güzelliği ile dört mevsim boyunca oldukça fazla turist çekme potansiyeline sahip olan şehir, tabiat güzelliğinin yanı sıra barındırdığı kültürel tarihi dokusu ile de merak uyandırıyor.

Tarihi Kaleiçi Çarşısı, şehirdeki ilk yerleşim birimidir. Anadolu Selçukluları tarafından yapılan bu çarşı günümüzde hala eski dönemlere ait izler barındırıyor. Denizli’nin geleneksel dokusunu gözler önüne seren Tarihi Kaleiçi çarşısı, sağlı sollu bakırcılık, demircilik ve yöreye ait el sanatları ürünlerinin hazırlandığı aynı zamanda satıldığı dükkanlardan meydana geliyor.

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Pamukkale Travertenleri, kaplıca ve mineralli kaynak suların birleşmesi sonucu meydana gelen bir bölgedir. Denizli şehir merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Pamukkale ilçesinde yer alan bu ikonik alan, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı pek çok gezginin ülkemizde en sık tercih ettiği noktalardan biridir. Dünya üzerinde örneklerine oldukça nadir rastlanan Travertenler, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Elazığ Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Elazığ Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı