Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 45 dakikadır.

Bodrum Denizli uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Denizli bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Denizli Uçak Bileti

Bodrum Denizli Uçak Bileti

Tarihin pek çok dönemine ait izler barındıran Denizli, sahip olduğu doğal oluşumları ile yıl boyunca yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu şehirlerden biridir. Çeşitli uygarlıkların egemenliği altına giren kent, tarihsel ve kültürel değerlerinin bir araya gelmesi ile de göz kamaştırır.

Milattan önce 3. yüzyılda Selevkoslar Kralı II. Antiochus tarafından kurulan Laodikya Antik Kenti, şehrin karanlık dönemlerine dayanan bir yerleşimdir. Şehre kralın eşi olan Kraliçe Laodicea’nın adının verildiği yer, günümüzde pek çok açıdan önemlidir. Yüzyıllar boyunca önemli eserlerin korunarak günümüze kadar ulaştığı antik kentin en önemli özelliği İncil’de de bahsi geçen 7 kutsal kiliseden biri olan Laodikya Kilisesidir. Kilisenin günümüzde hala tüm sağlamlığını ve mozaiklerinin özelliğini koruduğu görülür. Bu özelliği ile ile kilise hala Hristiyanlık tarihi açısından büyük bir değere sahiptir. Roma tiyatrosu, manastır, büyük surlar küçük kilise ve Agora gibi kutsal eserlere ev sahipliği yapan bölge, 2011 yılında ortaya çıkarılan “Tanrının Gözleri” mozaiği ile tarihi değerini bir o kadar daha artırdı.

Bodrum Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Bodrum Denizli  bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.