Çok ucuz fiyatlarla Samsun Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Denizli’ye her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Samsun Denizli uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Samsun Denizli Uçak Bileti

Samsun Denizli Uçak Bileti

Coğrafi konumu itibarıyla yüzyıllar boyunca yerleşim için uygun görülen Denizli‘nin, bir kısmı Ege Bölgesinde, diğer bir kısmı ise Akdeniz Bölgesinde yer alır. Ülkemizin sıklıkla tercih edilen termal merkezlerinden biri olan şehir UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan bölgeleri ile ülkemizin turizmine yön verir. Köklü bir geçmişe sahip olan bölge, aynı zamanda antik kentleri ve ören yerleri ile önemli kültürel rotasyonlar arasında yer alır.

Menderes Nehri Vadisinde yer alan Pamukkale Travertenleri, Denizli’nin ve ülkemizin önemli sembollerinden biridir. İçinde pek çok antik kente ev sahipliği yapan bölge termal suyun oksijenle buluşması sonucu oluştu. 17 adet su kaynağının yer aldığı merkezin su sıcaklığı 35 ve 100 derece arasında değişir. Özellikle bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı gezginler tarafından yüksek oranda rağbet gören Pamukkale Travertenlerinin suyunun iyileştirici bir etkiye sahip olduğu bilinir.

Bergama Krallığının tarihteki en önemli yerleşimlerinden biri olan Hierapolis Antik Kenti, Denizli’nin antik dönemlerden kalan en önemli yerleşkelerinden biridir. Helenistik dönemden kalan en önemli merkezlerden biri olan antik kent, Hz. İsa’nın havarisinin burada öldürülmesi sonucu önemli inanç turizmi merkezlerinden biridir.

Samsun Denizli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Samsun Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.