Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Denizli uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Denizli ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Denizli Uçak Bileti

Şanlıurfa Denizli Uçak Bileti

Ege ve Akdeniz Bölgesinin orta yerinde bulunan Denizli, geçmişten kalan kalıntılarına günümüzde hala sahip çıkar. Denizli, ilk dönemlerinde bulunduğu bölgenin en önemli ve verimli yerleşimlerinden biri olarak görülmesinin sonucunu bugün pek çok özelliği ile sergiler. Antik kentler bakımından Türkiye’nin en zengin şehirlerinden biridir. İl, mitolojik efsaneleri ile adını dünya genelinde birçok ülkede duyurdu. Aynı zamanda Ege Bölgesinin kaplıca zenginliğini taşıyan şehir, bu özelliği ile de ilgi uyandırır.

İlk dönemlerinde Hierapolis Antik Kentini içinde kapsayan Pamukkale Travertenleri, Türkiye’nin önemli sembollerinden biridir. Bugün ülkemizin turizm potansiyelini yüksek tutan en önemli lokasyonlardan biri olan travertenler, Menderes Nehri Vadisindedir. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde kendine yer bulan bölge, kalsiyum ve hidrokarbonat açısından zengin mineralli bir suya sahiptir. Bununla beraber sıcaklığı 35 ve 100 derece arasında değişen su kaynakları ile pek çok hastalığı iyileştirici etkisi olduğuna inanılır.

Şanlıurfa Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Şanlıurfa Denizli  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.