Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

Diyarbakır Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Balıkesir Uçak Bileti

Diyarbakır Balıkesir Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara Bölgesinin Güney Marmara eteklerinde, bir kısmı ise Ege Bölgesinde yer alan Balıkesir, geçmişi ve barındırdığı doğal güzellikler ile ülkemizin cennet köşelerinden biridir. Kaz Dağlarının mis gibi havasına sahip olan şehir, oldukça köklü bir geçmişi barındırıyor. Şehir merkezinde ve çevresinde bulunan antik kentleri ile göz dolduran Balıkesir, çok sayıda mistik hikayeye de ev sahipliği yapıyor. Masmavi koyları, mavi bayraklı plajları, muhteşem ormanları ile Balıkesir, ziyaretçilerine oldukça keyifli anlar yaşatıyor.

Edremit Körfezinin kuzeyinde bulunan Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasında bulunur. Muhteşem manzarası ve bol oksijeni ile ülkemizin en gözde dağları arasında olan bölge, Balıkesir’in doğal güzelliklerinin bir yansımasıdır.

Şehrin önemli yaz turizmi ilçelerinden biri olan Erdek’e 22 kilometre mesafede yer alan Manastır Koyu, günümüzde hala güzelliğini muhafaza eden ve el değmemiş ender bölgelerden biridir. Koy, ziyaretçilerine ıhlamur kokuları eşliğinde bir deniz keyfi sunuyor. Kamp alanı içinde sıklıkla tercih edilen bölgenin çevresinde pansiyon ve otel gibi konaklama ihtiyacınızı karşılayabilecek alternatifler bulabilirsiniz.

Diyarbakır Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Diyarbakır Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.